Korzystając z naszego doświadczenia i Państwa nieograniczonej

wyobraźni,chcemy zachęcić Was do puszczenia wodzy fantazji i postawienia przed nami wyzwania zorganizowania rejsu Waszych marzeń. 

Z pewnością uda się nam zaspokoić Wasze potrzeby, a to dzięki naszemu doświadczeniu i zainteresowaniom. Żeglarstwo jest cudownym i elastycznym sportem, który można dowolnie łączyć z Państwa zainteresowaniami, zarówno jeśli jesteście osobami aktywnymi, lub zwyczajnie oczekujecie odpoczynku i wytchnienia od gonitwy codzienności. Dla aktywnych proponujemy nurkowanie, kajty,fotografowanie,wędkowanie, jazdę konną , „polowanie na skarby”, korzystanie z dobrodziejstw regionalnej kuchni, różnorodność tego co daje nam morze i lokalni mieszkańcy. Pływanie w nocy z noktowizorem, ćwiczenie koordynacji oka, kino na żaglach – kultowe filmy oglądane z jachtu na otwartych żaglach wzatoczkach, czy w porcie. To tylko kilka z pomysłów nieskończonej wyobraźni naszej i naszych załóg. Wszystko jest wielką przygodą w której zawsze z wielkim zaangażowaniem Wam towarzyszymy ofiarując naszą pomoc.

Szukających odpoczynku i błogiego leniuchowania zabierzemy w spokojne,urokliwe miejsca gdzie delektując się pięknem przyrody można nadrobić zaległości w literaturze, odzyskać równowagę i spokój, którego ciągle za mało w dzisiejszym życiu.

Zatem Rejs na Życzenie możemy zorganizować:

  •  w dowolnym terminie i na dowolnym akwenie
  •  na wybranej jednostce
  •  dla nieograniczonej liczby osób z fachową opieką skippera
  •  lub tylko z naszą pomocą w organizacji waszych marzeń

Zapewnimy Wam sprawdzonych skipperów, nowoczesne i starannie wybrane jednostki, pomoc w zorganizowaniu transportu zarówno drogą lądową jak i lotniczą, oraz rzecz jasna morską. Wiedze i doświadczenie na temat wybranych przez Was akwenów, bezpieczeństwo i sprawdzone rozwiązania organizacyjne.