Seastar Adventure

rejsy

KORZYSTAJĄC Z NASZEGO DOŚWIADCZENIA I PAŃSTWA NIEOGRANICZONEJ

wyobraźni, chcemy zachęcić Was do puszczenia wodzy fantazji i postawienia przed nami wyzwania zorganizowania rejsu Waszych Marzeń. 

Z pewnością uda się nam zaspokoić Wasze potrzeby, a to dzięki naszemu doświadczeniu i zainteresowaniom. Żeglarstwo jest cudownym i elastycznym sportem, który można dowolnie łączyć z Państwa zainteresowaniami, zarówno jeśli jesteście osobami aktywnymi, lub zwyczajnie oczekujecie odpoczynku i wytchnienia od gonitwy codzienności. Dla aktywnych proponujemy nurkowanie, kajty, fotografowanie, wędkowanie, jazdę konną, „polowanie na skarby”, korzystanie z dobrodziejstw regionalnej kuchni, różnorodność tego co daje nam morze i lokalni mieszkańcy. Pływanie w nocy z noktowizorem, ćwiczenie koordynacji oka, kino na żaglach – kultowe filmy oglądane z jachtu na otwartych żaglach w zatoczkach, czy w porcie. To tylko kilka z pomysłów nieskończonej wyobraźni naszej i naszych załóg. Wszystko jest wielką przygodą w której zawsze z wielkim zaangażowaniem Wam towarzyszymy ofiarując naszą pomoc.

SZUKAJĄCYCH ODPOCZYNKU I BŁOGIEGO LENIUCHOWANIA ZABIERZEMY W SPOKOJNE, UROKLIWE MIEJSCA GDZIE DELEKTUJĄC SIĘ PIĘKNEM PRZYRODY MOŻNA NADROBIĆ ZALEGŁOŚCI W LITERATURZE, ODZYSKAĆ RÓWNOWAGĘ I SPOKÓJ, KTÓREGO CIĄGLE ZA MAŁO W DZISIEJSZYM ŻYCIU.

ZATEM REJS NA ŻYCZENIE MOŻEMY ZORGANIZOWAĆ:

  •  w dowolnym terminie i na dowolnym akwenie
  •  na wybranej jednostce
  •  dla nieograniczonej liczby osób z fachową opieką skipera
  •  lub tylko z naszą pomocą w organizacji waszych marzeń

Zapewnimy Wam sprawdzonych skiperów, nowoczesne i starannie wybrane jednostki, pomoc w zorganizowaniu transportu zarówno drogą lądową jak i lotniczą, oraz rzecz jasna morską. Wiedzę i doświadczenie na temat wybranych przez Was akwenów, bezpieczeństwo i sprawdzone rozwiązania organizacyjne.