Seastar Adventure

Czartery jachtów

PONIEWAŻ JESTEŚMY AGENTAMI KILKU NAJWIĘKSZYCH FIRM CZARTEROWYCH

mamy dostęp do ich ogromnej bazy Jachtów i Katamaranów na całym Świecie. Możemy pomóc Ci  w wyczarterowaniu Jachtów na dowolnym akwenie który sobie tylko wymyślisz.
Najczęściej klienci korzystają z Naszej pomocy na Bałtyku w Chorwacji i Grecji, jeśli będą Cię interesowały jednostki na tak egzotyczne akweny jak Birma czy Australia i Nowa Zelandia również znajdziemy tam jednostkę dla Ciebie.

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY CZARTEREM, PROSIMY O INFORMACJE DOTYCZĄCE:

  •  Kraju/ Portu – czarteru który Cię  interesuje
  •  Data startu i data powrotu
  •  Liczba osób na jednostce  
  •  Typ jednostki ( jacht czy katamaran)

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty, gwarantujemy profesjonalną obsługę skipperów, bezpieczeństwo rejsów, miło spędzony wolny czas.

NA BAŁTYKU ZE ŚWINOUJŚCIA, MAMY DO DYSPOZYCJI:

Na  Bałtyku ze Świnoujścia , mamy do dyspozycji solidne i niezawodne niemieskie Bavarie:  Bavaria 40 Cruiser, Bavarie 38 Cruiser, Bavaria 35 Cruiser, Bavaria 32 Cruiser, Bavaria 31. Z innych portów nad  Morzem Bałtyckim proponujemy czarter kolejnych 44 jednostek w tym Beneteu 50, Hanse 445, małe Bavarie 30, Sun Odyssey 439, Sun Odyssey 30, Sun Odyssey 24.2, mamy też katamarany. Wszystkie jachty mają maks. 4 lata, są serwisowane i świetnie zadbane. W Chorwacji,  mamy możliwość zaproponowania jachtów z floty składającej się z ok. 180 jachtów i 15 katamaranów z Puli, Zadaru, Sukosanu i Trogiru. W Grecji nasze jachty najczęściej wypływają z Aten, Kos, Kreta i Rodos. Żeby Pomóc wybrać Ci Najlepszy czarter dla Ciebie kilka przykładowych czarterów na Nowy Rok w Chorwacji a wkrótce też pojawi się oferta na Majówkę 

„Żeby Pomóc wybrać Ci Najlepszy czarter dla Ciebie kilka przykładowych czarterów na Nowy Rok w Chorwacji a wkrótce też pojawi się oferta na Majówkę „

Po różnych rejonach świata pływamy od lat, by podzielić się z Wami wspomnieniami i doświadczeniem