Seastar Adventure

o nas

Pani kapitan

KAPITAN ADAM

KALINKA KAPITANIĄTKO

ANDRZEJ SZULAŃCZYK

Poznaj nas bliżej

Warto wiedzieć z kim będzie się pływać

Jesteśmy małą polsko amerykańską rodzinną firmą. Organizującą rejsy na destynacjach całego Świata, są to zarówno przede wszystkim rodzinne które są naszą specjalnością ale też , rejsy szkoleniowe i  rekreacyjne. Nasze jachty na stałe pływają na Bałtyku w Chorwacji, Sycylii i na Kanarach oraz Gibraltarze.

Jesteśmy agentem kilkunastu firm czarterowych. Swój portfel rozszerzyliśmy jeszcze podpisując umowę z Centrum Wychowania Morskiego ZHP o kultowy żaglowiec Zawisza Czarny oraz z fundacją zarządzająca również legendarnym Kapitanem Borchardem. Z kolei jako agent Dream Yacht Charter zajmujemy się sprzedażą  ich jachtów poczarterowych, w swojej ofercie mamy również jachty prywatnych w właścicieli. Ponieważ zajmujemy się też szkoleniami współpracujemy z Federacją Szkół Żeglarskich ISSA oraz z bazą Odisej Yachting w Chorwacji gdzie organizujemy egzaminy PZŻ. Miłość do morza kiełkowała w nas długo i nie należała do łatwych. Wtóruje do pięknego sloganu:

„URODZIŁAM SIĘ, ABY BYĆ SZCZĘŚLIWA, A NIE NORMALNA”

„W ŻYCIU MUSISZ CZASEM ZARYZYKOWAĆ IDĄC W KIERUNKU SWOICH MARZEŃ”


Teraz wiem – już nigdy nie będzie nudno, zawsze będzie ciekawie i inspirująco. Gdy jestem na lądzie  trzyma mnie przy życiu tylko myśl o tym, że wkrótce znowu wypłynę. Swoja drogą ilu z was ma tak samo, myślę że niejedna osoba – w końcu wszyscy jesteśmy wyjątkowi. I tylko my to rozumiemy!!! Nie wszyscy wiedzą jakie to uczucie, gdy wiatr na jachcie rozwiewa włosy, jak wiatr gra na wantach, jak pięknie jest iść na pełnych żaglach, jak pięknie wygląda bezkres morza i jak człowiek się uspakaja patrząc na to wszystko i tęskni jak tego nie ma.

„TA MIŁOŚĆ NIE JEST ŁATWA, ALE  ŻADNA NIE JEST”


Jeśli chcecie się zarazić piękną miłością, lub ją sobie przypomnieć zapraszam. Załogi są przeważnie międzynarodowe, więc na pokładzie jest czasem istna wieża Babel. Taka różnorodność  powoduje, że jest jeszcze ciekawiej. Najważniejsze że wszyscy kochają, to co robią. Mają ciekawe pomysły, nieograniczona wyobraźnię i uwielbiają pływać. Więc jeśli chcesz się zrelaksować, odpocząć od śródlądzia i dobrze się bawić w świetnym towarzystwie – zapraszam gorąco.

Zaczęłam od rejsów na Bałtyku ale jak tylko odkryłam ciepłe akweny całkowicie zmieniłam upodobania korzystając z  dobroci promieni słonecznych. Uwielbiam fotografię i malarstwo często można spotkać mnie z aparatem w ręku. Od niedawna odkrywam też nową pasję którą można świetnie połączyć z Żeglarstwem czyli nurkowanie. Od kilku lat na wozie spędzam zdecydowaną cześć roku i wkoło niej organizuję całe swoje życie. Moją pasją są jachty, podróżowanie i poznawanie nowych miejsc i ludzi. Na lądzie poświęcam się od 16 roku życia jeździe konnej i malarstwu a teraz jeszcze fotografii.

Media o nas

RADIO CZWÓRKA 2016 12 20

RADIO RDC – NASZ PIERWSZY WYWIAD W RDC

PYTANIE NA ŚNIADANIE – ŻYCIE NA FALI

RADIO 3 – nasz PIERWSZY WYWIAD W PR3

PREZENTACJE

SEASTAR – FILM PROMOCYJNY

ISSA SEASTAR 2016