Jako żeglarz wiem że nie ma nic piękniejszego niż Jachty na morzu pod pełnymi żaglami, jako kobieta i była modelka która zdobywała swoje szlify w TELIMENIE (nie liczcie kiedy to było wiem że dawno,  nowe pokolenie nie wie co to DOM MODY TELIMENA  ) wiem że najpiękniejsza jest kobieta w tańcu,  jeżdżąc konno od 16 roku życia, wiem że nie ma nic piękniejszego niż koń w galopie.

 

Wszystkie te najpiękniejsze rzeczy można zatrzymać w czasie za pomocą aparatu fotograficznego. Z takiej koncepcji powstał nasz kolejny projekt: rejs z udziałem dwóch najpiękniejszych zjawisk na ziemi czyli jachtem i pięknymi modelkami. Przy udziale zawodowych fotografów którzy nauczą Was jak zatrzymać czas uchwytując najpiękniejsze chwile. Najlepsze sesje zdjęciowe to te których tłem jest woda.

Zapraszamy Państwa na rejs w najpiękniejsze plenery świata,  które same w sobie stanowią wspaniały obiekt dla fotografii. W pełni wykwalifikowana załoga, zawsze przygotowana do każdego wyzwania jakie przed nimi postawicie, pokaże wam wszystkie zakątki które z pewnością zechcecie uwiecznić.
Rajskie plaże , stare miasta, dobre światło, sprzyjająca atmosfera artystyczna i żeglarska.

 

Obie świetnie idą w parze. ?
Wszystko to gwarantuje nam, odpoczynek naukę i zabawę w komfortowych warunkach na katamaranie w żeglarskiej atmosferze z nutą fantazji i wiatru w żaglach.

Zapraszam ,polecam i zachęcam, do zobaczenia na kei z aparatem w ręku

Może stanie się cud  NIKON i CANON zamieszkają w jednej kajucie ?
Edith.