Witam WSZYSTKICH którzy lubią ciężkie zmagania, trudne warunki i ostrą poniewierkę.
Dlaczego tak pływamy?Powody są różne czasem lubimy adrenalinę, a czasem chcemy nauczyć się jak zachowywać się w ciężkich warunkach. Po to żeby kiedy będziecie pływać sami, umieć zapewnić bezpieczeństwo sobie, rodzinie i znajomym.
Do takich rejsów najlepiej nadaje się Bałtyk i czasem Morze Północne.
Zatem mamy też propozycję dla osób chcących pływać w ciężkich warunkach, mamy niezbędny do tego sprzęt i przyjaciół którzy mogą ten rejs jeszcze urozmaicić. ?

Przyjeżdżajcie! a zaproponujemy wam pływanie w nocy z noktowizorem, zobaczycie jak się zachowywać  i jakie dokumenty przygotować podczas kontroli straży przybrzeżnej, a dla osłody i chwilowego odpoczynku   zapraszamy na pyszne dorsze które będziecie mieli okazję sami złowić. Zobaczycie jaka to satysfakcja i jak wspaniale wtedy smakują.

 

Mamy dla Was NIESPODZIANKĘ  którą nazwaliśmy „koordynacja oka i ręki” ale jako że to niespodzianka szczegóły poznacie w trakcie rejsu. ?

Więc zapraszam wszystkich twardzieli zarówno kobiety jak i mężczyzn, będzie nam bardzo miło napić się z wami piwa w tawernie po ciężkich zmaganiach na morzu. ?

Do zobaczenia na kei ?
Edith