Odkąd pływam pod żaglami zawsze ciekawiło mnie, co też ten Wielki Błękit kryje pod powierzchnią.
Teraz mamy okazję połączyć ciekawość świata podwodnego i żeglowanie, ponieważ podpisaliśmy umowy z dwiema Polskimi firmami nurkowymi, jedną w Chorwacji, a drugą na Wyspach Kanaryjskich . Obydwie bazy nurkowe szkolą w systemie PADI, ja też mam uprawnienia z tego samego systemu  ?
My zapewnimy  fachową opiekę i pomoc w nauce żeglarstwa na wodzie, a oni pokażą Państwu zachwycający podwodny świat.

Zdjęcia z znurkowań mamy dzięki uprzejmości naszej bazy w Chorwacji „AMBER- DIVECENTER”

Oferta została przygotowana w ten sposób, aby mogli skorzystać z niej zarówno doświadczeni nurkowie, którzy są też żeglarzami jak i świetni żeglarze, którzy chcieliby zobaczyć co kryje się pod powierzchnią.

Doświadczonym proponujemy nurkowanie w podnoszących adrenalinę jaskiniach, imponujących wrakach, odważni będą mieli też okazję ponurkować nocą , lub z żółwiami oglądając florę i faunę cudownego błękitu który daje nam tak wiele możliwości.
Dla początkujących którzy nie mieli jeszcze możliwości zasmakować w tej przyjemności, możliwe będzie zejście pod wodę na indywidualne INTRO z instruktorem .

Tak więc mamy możliwość nauczyć się czegoś nowego, nurkowie – żeglarstwa , a żeglarze -nurkowania. To niepowtarzalna możliwość dla wszystkich, aby w niebanalny sposób urozmaicić sobie urlop.

Dla naszych klientów możliwe jest też zdobywanie nowych umiejętności pod okiem doświadczonych nurków systemu PADI oraz zdobywanie kolejnych uprawnień.

Zatem do zobaczenia tym razem na wodzie oraz pod nią ?

Edith